Увага! Оголошено переможців ІІ Міського відкритого дистанційного творчого конкурсу “#Наші Зірочки 2021”!

Вітаємо лауреатів!

Номінація «Академічний спів»
І вікова категорія – 8-10 років включно
Бойко Марія – I місце
Горбенко Вероніка – IІ місце
Файзуліна Аріна – IІІ місце
Зінченко Катерина – IІІ місце
Марія Бойко – «Глядацька симпатія»
ІІ вікова категорія – 11-13 років включно
Коновалова Софія – I місце
Бутхарейт Анна -– IІ місце
Міхненко Даніела – ІIІ місце
Данііл Никифоренко – IІІ місце
Ангеліна Городніченко – «Глядацька симпатія»
ІІІ вікова категорія – 14-17 років включно
Цимбалюк Ангеліна – I місце
Чигринець Діана – IІ місце
Мануйлик Дмитро – IІІ місце
Олександра Романій – «Глядацька симпатія»
Номінація «Народний спів»
І вікова категорія – 6-9 років включно
Гречиха Фаїна – I місце
Трохименко Денис – «Глядацька симпатія»
Номінація «Естрадний спів»
І вікова категорія – 6-9 років включно
Галайко Софія – Гран-Прі
Царинник Варвара – I місце
Калемі Діоніс – IІ місце
Нагорняк Ангеліна – IІІ місце
Софія Мацук – «Глядацька симпатія»
ІІ вікова категорія – 10-12 років включно
Піддубна Марія – I місце
Дорфман Хая – IІ місце
Проскура Августіна – ІIІ місце
Аліса Короткова – «Глядацька симпатія»
ІІІ вікова категорія – 13-17 років включно
Андріанова Христина – Гран-Прі
Анна Федулова – I місце
Казаткова Марія – IІ місце
Сарічева Маргаріта – IІІ місце
Валерія Кісельова – «Глядацька симпатія»
Номінація «Творчі колективи (будь-який жанр)»
І вікова категорія – 6-9 років включно
Вокальний ансамбль молодших класів “Нотки” Дніпровська дитяча музична школа № 16 – I місце
Зразкова шоу-студія “Маестро” – IІ місце
Трio блокфлейтистiв “Action” Дніпровська дитяча музична школа № 17 – IІІ місце
Зразкова шоу-студія «Маестро» – «Глядацька симпатія»
ІІ вікова категорія – 10-12 років включно
Хор старших класів Дніпровська дитяча музична школа № 16 – Гран-Прі
Джаз-оркестр “Little Band” Дніпровська дитяча музична школа № 6 ім. В. І. Скуратовського – I місце
Ансамбль народної пісні “Україночки” Дніпровська дитяча музична школа № 16 – IІ місце
Фортепіанний квартет Дніпровська дитяча музична школа № 16 – ІIІ місце
Зразкова шоу-студія «Маестро» – «Глядацька симпатія»
ІІІ вікова категорія – 13-17 років включно
Фортепіанний квартет у складі: Радковська Аліна, Вишневська Анна, Кузьмич Максим, Марковець Станіслав, Рівненська дитяча музична школа №2 – I місце
Ансамбль «Купава», Дніпропетровський фаховий мистецько-художній коледж культури – IІ місце
Оркестр народних інструментів “Мрія”, Дніпровська дитяча музична школа № 3 – IІІ місце
Тріо «Фантазія», Дніпровська дитяча музична школа № 18 – «Глядацька симпатія»
Номінація «Власноруч»
І вікова категорія – 6-9 років включно
Ярош Уляна – I місце
Васюкова Марія – IІ місце
Погорєлова Вікторія – IІІ місце
Марія Васюкова – «Глядацька симпатія»
ІІ вікова категорія – 10-12 років включно
Півень Надія – I місце
Обміняна Марія – IІ місце
Анненкова Софія – ІIІ місце
Надія Півень – «Глядацька симпатія»
ІІІ вікова категорія – 13-17 років включно
Ступаков Павло – Гран-Прі
Москаленко Артем – I місце
Козловська Анастасія – IІ місце
Тлустова Дар’я – IІІ місце
Аліса Демяненко – «Глядацька симпатія»
Номінація «Хореографія»
І вікова категорія – 6-9 років включно
Зразковий ансамбль танцю “Зіронька” – I місце
Олійник Мілана – IІ місце
Хореографічний колектив «ФЕМІЛІ» – IІІ місце
Хореографічний колектив «FreeArtDance» – «Глядацька симпатія»
ІІ вікова категорія – 10-12 років включно
Пашкевич Маргарита – Гран-Прі
Карнаушенко Маргарита – I місце
Михайлець Аліса – IІ місце
Бабенко Вероніка – ІIІ місце
Народний театр сучасної хореографії “Алегро” – I місце
Танцювально-спортивний клуб «Гавана» – IІ місце
Зразковий ансамбль танцю “Зіронька” – ІIІ місце
Танцювально-спортивний клуб «Гавана» – «Глядацька симпатія»
ІІІ вікова категорія – 13-17 років включно
Хоменко Єлизавета – Гран-Прі
Албатова Альона – I місце
Макаренко Каріна – IІ місце
Давидова Марія – IІІ місце
Зразковий ансамбль танцю “Зіронька”– I місце
Народний театр сучасної хореографії “Алегро” – IІ місце
Ансамбль сучасного танцю “Модерн”– IІІ місце
Народний театр сучасної хореографії «Алегро» – «Глядацька симпатія»
Номінація «Струнні інструменти»
І вікова категорія – 7-9 років включно
Левіна Голда Есфірь – I місце
Юшковська Емілія – IІ місце
Сердюченко Іван – IІІ місце
Мілана Анисимова – «Глядацька симпатія»
ІІ вікова категорія – 10-13 років включно
Галярета Вадим – Гран-Прі
Снегірьова Катерин – I місце
Кухаренко Поліна – IІ місце
Голік Ахмєт – ІIІ місце
Софія Краснопера – «Глядацька симпатія»
ІІІ вікова категорія – 14-17 років включно
Мицик Тимофій – Гран-Прі
Сметана Майя – I місце
Поімцева Поліна – IІ місце
Железняк Ольга – IІІ місце
Ольга Железняк – «Глядацька симпатія»
Номінація «Клавішні інструменти»
І вікова категорія – 7-9 років включно
Боловіна Олександра – Гран-Прі
Ткаченко Микита – I місце
Білокур Христина – IІ місце
Гайдар Софія – IІІ місце
Гарнік Варвара – IІІ місце
Олександра Гломб – «Глядацька симпатія»
ІІ вікова категорія – 10-13 років включно
Кривоніс Єлизавета – Гран-Прі
Бахчева Юлія – I місце
Загородянський Дмитро – I місце
Панченко Матвій – IІ місце
Шибанова Варвара – IІ місце
Мартиненко Софія – ІIІ місце
Радковська Аліна – ІIІ місце
Павліна Тітарс – «Глядацька симпатія»
ІІІ вікова категорія – 14-17 років включно
Горнак Тетяна – Гран-Прі
Гезь Антон – I місце
Тимофєєва Софія – IІ місце
Нємцов Олександр – IІІ місце
Горнак Тетяна – «Глядацька симпатія»
Номінація «Народні інструменти – гітара, домра, балалайка»
І вікова категорія – 7-9 років включно
Коробкін Михайло – I місце
Забашний В’ячеслав – IІ місце
Єльчанінов Микита – IІІ місце
Аліса Лебедєва – «Глядацька симпатія»
ІІ вікова категорія – 10-13 років включно
Проценко Михайло – I місце
Біліченко Марк – IІ місце
Овчинников Михайло – IІ місце
Колібабчук Кирило – ІIІ місце
Костенко Іван – ІIІ місце
Біліченко Марк – «Глядацька симпатія»
ІІІ вікова категорія – 14-17 років включно
Максименко Данило – I місце
Коренська Таісія – IІ місце
Лях-Лященко Ярослав – IІІ місце
Лях-Лященко Ярослав – «Глядацька симпатія»
Номінація «Народні інструменти – баян, акордеон»
І вікова категорія – 7-9 років включно
Голуб Іван – I місце
Голуб Іван – «Глядацька симпатія»
ІІ вікова категорія – 10-13 років включно
Тимошенко Валерій – Гран-Прі
Ельдар Єфіменко – I місце
Горбунов Ігор – IІ місце
Хлопенко Владислав – ІIІ місце
Горбунов Ігор – «Глядацька симпатія»
ІІІ вікова категорія – 14-17 років включно
Собильський Дмитро – Гран-Прі
Самойлович Іван – I місце
Нємцов Георгій – IІ місце
Шевчук Денис – IІІ місце
Самойлович Іван – «Глядацька симпатія»
Номінація «Народні інструменти – бандура»
І вікова категорія – 7-9 років включно
Малигін Тимур – Гран-Прі
Пальчик Марія – I місце
Гончаренко Варвара – IІ місце
Мікула Нора – ІIІ місце
Малигін Тимур – «Глядацька симпатія»
ІІ вікова категорія – 10-13 років включно
Багнюк Орина – Гран-Прі
Козятинська Анна – I місце
Сисоєв Сава – IІ місце
Кириленко Олексій – ІIІ місце
Гузенко Вікторія – «Глядацька симпатія»
ІІІ вікова категорія – 14-17 років включно
Воробйова Марія – Гран-Прі
Воскобойникова Карина – I місце
Кішінська Юлія – IІ місце
Боровець Євгенія – IІІ місце
Кішінська Юлія – «Глядацька симпатія»
Номінація «Інструментальна музика (духові та ударні інструменти)»
І вікова категорія – 7-9 років включно
Шинкаренко Іван – I місце
Ляшевич Анастасія– I місце
Кузьменко Маргарита – IІ місце
Мірошніченко Поліна – ІIІ місце
Марк Бровко – «Глядацька симпатія»
ІІ вікова категорія – 10-13 років включно
Марцинков Серафим – Гран-Прі
Гайдара Софія – I місце
Потапенко Орина – IІ місце
Васянович Дар’я – ІIІ місце
Серафим Марцинков – “Глядацька симпатія”
ІІІ вікова категорія – 14-17 років включно
Халілов Тимур – Гран-Прі
Фрідман Костянтин – I місце
Гнедько Максим – IІ місце
Якубік Микита – IІІ місце
Фрідман Костянтин – «Глядацька симпатія»
Поделиться с друзьями