ІІ Міський

відкритий

дистанційний

творчий конкурс

Прийом заявок закінчено

Взяти участь у конкурсі може будь яка особа (віком від 6 до 17 років),
або творчий колектив (не менше двох третин учасників якого є особами віком від 6 до 17 років),
що мешкають в Дніпрі або за його межами.

ПРО КОНКУРС

Назва?

І міський відкритий дистанційний творчий конкурс «#НАШІЗІРОЧКИ» заснований у 2020 році.

Хто організатор?

Організатором конкурсу виступає департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради

Чому проводимо?

Ми даємо унікальний шанс реалізувати себе та свої здібності в час коли проведення традиційних конкурсів та фестивалів неможливе.

Чому взяти учать?

Участь у конкурсі – унікальна безкоштовна можливість перевірити свої сили, почути думку експертів-професіоналів, виграти гарні призи та стати справжньою «зіркою» інтернету. І все це навіть не виходячи з дому. Крім того, ми маємо цікавий призовий фонд.

Як отримати призи та дипломи?

Ми доставимо Вам Ваші заслужені призи та дипломи до найближчого відділення «Нової Пошти»

НОМІНАЦІЇ

АКАДЕМІЧНИЙ СПІВ

До участі у номінації допускаються конкурсні номери сольного співу. При підведенні підсумків враховуються вікові категорії учасників:

  • І вікова категорія – 8-10 років включно
  • ІІ вікова категорія – 11-13 років включно
  • ІІІ вікова категорія – 14-17 років включно

ЕСТРАДНИЙ СПІВ

До участі у номінації допускаються конкурсні номери сольного співу. При підведенні підсумків враховуються вікові категорії учасників:

  • І вікова категорія – 6-9 років включно
  • ІІ вікова категорія – 10-12 років включно
  • ІІІ вікова категорія –13-17 років включно

НАРОДНИЙ СПІВ

До участі у номінації допускаються конкурсні номери сольного співу. При підведенні підсумків враховуються вікові категорії учасників:

  • І вікова категорія – 6-9 років включно
  • ІІ вікова категорія – 10-12 років включно
  • ІІІ вікова категорія –13-17 років включно

КЛАВІШНІ ІНСТРУМЕНТИ

фортепіано, синтезатор

До участі у номінації допускаються конкурсні номери з індивідуального виконання твору. При підведенні підсумків враховуються вікові категорії учасників:

  • І вікова  категорія – 7-9 років включно
  • ІІ вікова категорія – 10-13 років включно
  • ІІI вікова категорія – 14-17 років включно

НАРОДНІ ІНСТРУМЕНТИ

баян, акордеон

До участі у номінації допускаються конкурсні номери з індивідуального виконання твору. При підведенні підсумків враховуються вікові категорії учасників:

  • І вікова  категорія – 7-9 років включно
  • ІІ вікова категорія – 10-13 років включно
  • ІІI вікова категорія – 14-17 років включно

НАРОДНІ ІНСТРУМЕНТИ

гітара, домра, балалайка

До участі у номінації допускаються конкурсні номери з індивідуального виконання твору. При підведенні підсумків враховуються вікові категорії учасників:

  • І вікова  категорія – 7-9 років  включно
  • ІІ вікова категорія – 10-13 років включно
  • ІІI вікова категорія – 14-17 років включно

НАРОДНІ ІНСТРУМЕНТИ

бандура

До участі у номінації допускаються конкурсні номери з індивідуального виконання твору. При підведенні підсумків враховуються вікові категорії учасників:

  • І вікова  категорія – 7-9 років  включно
  • ІІ вікова категорія – 10-13 років включно
  • ІІI вікова категорія – 14-17 років включно

СТРУННІ ІНСТРУМЕНТИ

скрипка, віолончель

До участі у номінації допускаються конкурсні номери з індивідуального виконання твору. При підведенні підсумків враховуються вікові категорії учасників:

  • І вікова  категорія – 7-9 років  включно
  • ІІ вікова категорія – 10-13 років включно
  • ІІI вікова категорія – 14-17 років включно

ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА

ДУХОВІ ТА УДАРНІ ІНСТРУМЕНТИ

До участі у номінації допускаються конкурсні номери з індивідуального виконання твору. При підведенні підсумків враховуються вікові категорії учасників:

  • І вікова  категорія – 7-9 років  включно
  • ІІ вікова категорія – 10-13 років включно
  • ІІI вікова категорія – 14-17 років включно

ТВОРЧІ КОЛЕКТИВИ

БУДЬ ЯКИЙ ЖАНР

До участі у номінації допускаються конкурсні номери з колективного виконання твору у будь якому жанрі: вокал, інструментальна музика, вокально-інструментальний жанр, інші прояви колективної творчості.

При підведенні підсумків враховуються вікові категорії учасників:

  • І вікова категорія – 6-9 років включно
  • ІІ вікова категорія – 10-12 років включно
  • ІІІ вікова категорія –13-17 років включно

ХОРЕОГРАФІЯ

До участі у номінації допускаються конкурсні номери з індивідуального або колективного виконання будь-якого хореографічного номеру: сучасна, народна, класична хореографія, балет тощо.

При підведенні підсумків враховуються вікові категорії учасників:

  • І вікова категорія – 6-9 років включно
  • ІІ вікова категорія – 10-12 років включно
  • ІІІ вікова категорія –13-17 років включно

ВЛАСНОРУЧ

До участі у номінації допускаються конкурсні номери з індивідуального або колективного виконання конкурсного номеру, що передбачає створення будь якого матеріального предмету (твору), що має певну художню цінність – картини, виробу декоративно-прикладного мистецтва, доробки тощо.

У цій номінації надається відео, що фіксує процес виготовлення (створення) відповідного предмету (твору).

При підведенні підсумків враховуються вікові категорії учасників:

  • І вікова категорія – 6-9 років включно
  • ІІ вікова категорія – 10-12 років включно
  • ІІІ вікова категорія –13-17 років включно

ПРИЗИ

ЗАБИРАЙ

ВИГРАВАЙ

ГРАН-ПРІ

Bluetooth колонка

1 МІСЦЕ

Бездротові навушники

2 МІСЦЕ

Повербанк

3 МІСЦЕ

Трипод для телефону

ГЛЯДАЦЬКА СИМПАТІЯ

Рюкзак з логотипом конкурсу

ЖУРІ КОНКУРСУ

Ольга Вороніна

Дніпро

Солістка Дніпропетровської філармонії ім. Л. Когана та Дніпропетровського Будинку органної та камерної музики, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів, учасниця телепроєктів «Голос Країни», «Х-Фактор», «Шоу #1»

Світлана Гмиріна

Київ

Старший викладач кафедри академічного та естрадного вокалу Київського університету імені Бориса Грінченка, викладач по вокалу телевізійного проекту «Х-Фактор»

Катерина Миколайко

Дніпро

Солістка Дніпропетровського академічного театру опери та балету та Дніпропетровської філармонії
ім. Л. Когана, викладач Дніпропетровської академії музики ім. М. Глінки, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів

Ольга Вороніна

Дніпро

Солістка Дніпропетровської філармонії ім. Л. Когана та Дніпропетровського Будинку органної та камерної музики, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів, учасниця телепроєктів «Голос Країни», «Х-Фактор», «Шоу #1»

Світлана Гмиріна

Київ

Старший викладач кафедри академічного та естрадного вокалу Київського університету імені Бориса Грінченка, викладач по вокалу телевізійного проекту «Х-Фактор»

Катерина Миколайко

Дніпро

Солістка Дніпропетровського академічного театру опери та балету та Дніпропетровської філармонії
ім. Л. Когана, викладач Дніпропетровської академії музики ім. М. Глінки, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів

Ольга Вороніна

Дніпро

Солістка Дніпропетровської філармонії ім. Л. Когана та Дніпропетровського Будинку органної та камерної музики, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів, учасниця телепроєктів «Голос Країни», «Х-Фактор», «Шоу #1»

Світлана Гмиріна

Київ

Старший викладач кафедри академічного та естрадного вокалу Київського університету імені Бориса Грінченка, викладач по вокалу телевізійного проекту «Х-Фактор»

Катерина Миколайко

Дніпро

Солістка Дніпропетровського академічного театру опери та балету та Дніпропетровської філармонії
ім. Л. Когана, викладач Дніпропетровської академії музики ім. М. Глінки, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів

Ганна Смєхова

Київ

Викладач факультету «Спеціальне фортепіано» Київської муніципальної академії музики ім. Р.М.Глієра, заслужений працівник культури України

Юрій Дикий

Одеса

Професор кафедри спеціального фортепіано Одеської національної музичної академії ім. А. В. Нежданової

Євгенія Шелестова

Київ

Викладач-методист, завідуюча відділом спеціального фортепіано Київської дитячої академії мистецтв ім. М. І. Чембержі, член оргкомітету та постійний член журі відкритого Українського інтернаціональ-ного конкурсу І. С. М. U. ім. Спозіто, творчий директор Всеукраїнського відкритого конкурсу класичної музики «Обрії класики» в номінації «Фортепіано»

Володимир Мурза

Одеса

Народний артист України, професор, завідувач кафедри народних інструментів Одеської національної музичної академії ім. А.В. Нежданової, соліст Одеської філармонії

Борис Мирончук

Житомир

Заслужений артист України, старший викладач кафедри інструментально-виконавської майстер-ності Київського університету імені Бориса Грінченка, викладач Житомирського музичного фахового коледжу імені В. С. Косенка, член Національної спілки композиторів України, лауреат міжнародних конкурсів

Дмитро Мотузок

Київ

Старший викладач кафедри баяна та акордеона Національної музичної академії імені П. І. Чайковського, лауреат міжнародних конкурсів

Олександр Мурза

Одеса

Заслужений артист України, доцент кафедри народних інструментів, декан оркестрового факультету, член вченої ради Одеської націо-нальної музичної академії ім. А. В. Нежданової

Олена Дроздова

Київ

Викладач факультету «Виконавського мистецтва та музикознавства» Київської муніципальної академії музики ім. Р. М. Глієра, мистецтвозна-вець, член Національної Всеукраїнської музичної спілки, член Асоціації гітаристів Національної Всеукраїнської музичної спілки, лауреат міжнародних конкурсів

Аліна Бойко

Київ

Заступник голови Асоціації гітаристів та член Координаційної ради Національної Всеукраїнської музичної спілки; викладач-методист Київської дитячої музичної школи № 35 по класу гітари; член Ради секції гітари Методичного об’єднання викладачів департаменту культури Київської міської державної адміністрації; художній керівник Міжнародного конкурсу композиторів «КомпоГітар» та Міжнародного конкурсу виконавців «Гітарограй», лауреат міжнародних конкурсів композиторів та виконавців

Дмитро Губ’як

Тернопіль

Заслужений артист України, доцент кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка, викладач Тернопільського музичного коледжу ім. С. Крушельницької,  актор Тернопільського академічного драматичного театру ім. Т. Шевченка, соліст-бандурист, композитор, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів, розробник нових моделей бандур

Тетяна Чернета

Київ

Кандидат мистецтвознавства, бандуристка-вокалістка, доцент кафедри академічного та естрадного вокалу Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка, експерт Українського культурного фонду, членкиня журі й оргкомітету мистецьких конкурсів і фестивалів, учасниця вокального ансамблю «Розмарія» ГО «Лемківське товариство «ЛЕМКИЇВ»

Інна Лісняк

Київ

Кандидат мистецтвознавства, член Національної спілки кобзарів України, бандуристка, дослідниця кобзарства, бандурного мистецтва, виконавець, педагог, лауреат Міжнародних і Всеукраїнських конкурсів і фестивалів, науковий співробітник відділу музикознавства та етномузикології ІМФЕ ім. М. Т. Рильського Національної Академії Наук України, членкиня журі наукових, мистецьких конкурсів і фестивалів.

Остап Шутко

Львів

Скрипаль, лауреат міжнародних конкурсів у Вільнюсі, Ваймарі, Пшемислі, Барселоні, Києві та Відні, стипендіат і володар нагород (зокрема від Президента України, Академії Мистецтв України, Королеви Іспанії, ЮНЕСКО, Папи Бенедикта XVII, Муніципалітету Мілана, Amnesty International та інших)

Олена Туріна

Київ

Кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри виконавських дисциплін Київської муніципальної музичної академії ім. Р. Глієра, доцент кафедри інструментального виконавства та диригування Інституту мистецтв ім. А. Т. Авдієвського Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова. професор кафедри естрадного виконавства Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, лауреат міжнародних конкурсів

Марія Ємець

Дніпро

Викладач по класу скрипки Дніпропетровської академії музики ім. М. Глінки, художній керівник і диригент камерного оркестру Дніпропетровської академії музики ім. М. Глінки, концертмейстер Камерного оркестру «Времена года» iм. Гаррi Логвина, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів

Володимир Подольчук

Київ

Професор кафедри духових інструментів Київської національної музичної академії України ім. П. Чайковського, професор, завідувач кафедри  музичного мистецтва Луганської академії  культури і музики, заслужений артист України, член гільдії трубачів України

Ігор Борух

Одеса

Доцент, викладач кафедри оркестрових духових та ударних інструментів Одеської національної музичної академії ім. А. В. Нежданової, заслужений працівник культури України

Ігор Грузін

Дніпро

Голова циклової комісії «Оркестрові духові та ударні інструменти», старший викладач, керівник духового оркестру Дніпропетровської академії музики ім. М. Глінки

Олена Заверуха

Київ

доцент кафедри академічного та естрадного вокалу Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат мистецтвознавства

Лана Меркулова

Київ

викладач естрадного вокалу, Лауреат всеукраїнських і міжнародних конкурсів «Червона Рута», «Перлини сезону», «Джаз-Коктебель», «Слов’янський Базар», джазова співачка, екс-солістка поп-тріо SMS і поп-рок-проекту RED FOX, вокальний тренер багатьох зірок української сцени (Камалія, молоді поп-проекти SONYA KAY, гурт SELFY, Soul Man, KUPTSOVA, Scarlett)

Оксана Рудковська

Дніпро

Директор Палацу студентів Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, режисер, викладач риторики та вокалу, член Національної спілки театральних діячів України

Костянтин Гордійчук

Київ

Провідний артист балету, завідувач хореографіч-ним відділенням, викладач-методист, керівник дитячого ансамблю класичного танцю «Ярославна» Київської дитячої школи мистецтв
№ 2 ім. Михайла Вериківського

Дмитро Ключко

Дніпро

Хореограф, засновник і керівник танцювальної школи «ART PEOPLE», організатор проєктів:  Всеукраїнський dance camp «Танци. Пріродное єдність», батли на Арттолоці, Roof crystal battle, танцювальні майстер-класи «Приходь і танцюй», Dnepr street battle 2018, 2019

Людмила Кругла

Дніпро

Викладач, хореограф-постановник Народного джаз-балету «Антарес» та Зразкового дитячого музичного театру «Чарівний міст»

Яна Куницька

Дніпро

Директор Комунального підприємства «Школа сучасного образотворчого мистецтва та дизайну ім. В. Сідура»

Галина Шевцова

Дніпро

Художниця, арткуратор мистецьких проєктів, керівник Художньої школи Галини Шевцової, засновниця «Art-Women Club»

Валентина Слобода

Київ

Керівник художній Комунального закладу культури Дніпровського Будинку мистецтв, мистецтвознавець, голова Дніпровського осередку Національної спілки кінематографістів України

Поделиться с друзьями